سنگ اسلب اسپایدر دهبید

سنگ مشکی اسپایدر مناسب برای سرویس ها و لابی ساختمان به صورت چهل طولی و اسلب که روی آن می توان رگه های طلایی رنگ و سفید به صورت اسپایدری یا تار عنکبوتی را مشاهده کرد.
سنگ مشكي اسپايدر به صورت تايل و اسلب جهت كار در سرويس ها و لابي ساختمان به صورت چهل طولي و اسلب مي باشد قيمت اين سنگ از متري ۱۱۰هزار تومان تا ۱۹۰هزار تومان مي باشد.
از این مرمریت در بخش های داخلی ساختمان از جمله راه پله ، آسانسور ، کف ساختمان و همچنین در بدنه ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
ویژگی های سنگ مرمریت دهبید اسپایدر که از مهم ترین ویژگی های سنگ مرمریت دهبید اسپایدر می توان به موارد زیر اشاره کرد.
جذب آب بسیار کم
مقاوم سایشی بالا و مقاومت سایشی بسیار مناسب
ساب پذیری بسیار عالی و قابلیت ساب پذیری بالا به علت تراکم زیاد
دارای رنگ بسیار زیبا و منحصر به فرد
شفافیت بسیار بالا و بی نظیر با شفافیت بالا و سطح صیقلی فوق العاده
تراکم بالا

سنگ مرمریت دهبید مشکی اسپايدر
سنگ مرمریت دهبید اسپایدر یکی از انواع سنگ های مرمریت است که به عنوان سنگ صادراتی تولید و عرضه می شود این سنگ در دو رنگ مشکی و قهوه ای سوخته موجود است و روی آن می توان رگه های طلایی رنگ به صورت اسپایدری یا تار عنکبوتی را مشاهده کرد.
دهبید اسپایدر مشکی
معدن سنگ دهبید اسپایدر در صفاشهر به فاصله ۱۷۵ کیلومتری از شمال شیراز در استان فارس قرار دارد این سنگ را می توان یکی از زیباترین سنگ های مرمریت تیره رنگ به حساب آورد. سنگ مرمریت دهبید اسپایدر را تنها سنگبری هایی که دارای دستگاه های پیشرفته برش و ساب هستند می توانند فرآوری و عرضه کنند.
از این سنگ زیبا می توان برای استفاده در لابی هتل و ساختمان های شیک مسکونی یا تجاری استفاده کرد. سنگ دهبید معمولا به صورت اسلب و یا در اندازه های بزرگ فراوری می شود. از دیگر کاربردهای این سنگ در حاشیه کف ، پله و زیر پله و دور آسانسور است. مشتری می تواند اندازه و سایز دلخواه از این سنگ را سفارش دهد که با افزایش سایز، قیمت این سنگ نیز افزایش پیدا می کند. کف و دیواره، مهم ترین مکان هایی است که از سنگ دهبید می توان استفاده کرد. این سنگ برای نمای بیرونی ساختمان به دلیل اینکه در برابر نور خورشید مقاومت کمی دارد مناسب نیست.
به علت وجود رگه های طلایی بهتر است پشت سنگ توری زده شود تا مقاومت کششی سنگ مرمریت دهبید اسپایدر حفظ شود.
سنگ مرمریت مشکی اسپایدر دهبید
سنگ مرمریت مشکی دهبید که با عناوینی از جمله مشکی اسپایدار دهبید ، قهوه ای دهبید ، مشکی سناتور در بازار شناخته میشود با داشتن زمینه رنگ قهوه ای سوخته و گاها متمایل به مشکی که دارای خطوط بسیار نازک طلایی (شبیه تار عنکبوت) میباشد. مرمریت مشکی دهبید دارای جذب آب بسیار پایین ، مقاومت فشاری بالا و تخلخل بسیار پایین میباشد که همین امر موجب ساب پذیری و صیقل مثال زدنی این سنگ شده است سنگ مرمریت مشکی دهبید در ابعاد تایل، طولی و پله فرآوری می گردد. کاربرد آن در کلیه فضاهای داخلی ساختمان مخصوصا دیواره و کف ( بدنه و کف لابی ، دور آسانسور ، پله و زیر پله ، قرنیز) پیشنهاد میگردد .ضمنا ترکیب آن با سنگهای سفید و کرم زیبایی خاصی و منحصر بفردی در ساختمان خلق میکند.
سنگ مرمریت مشکی دهبید
مرمریت دهبید مشکی در چند سال اخیر از استقبال بالایی در بازار ایران برخوردار شده و این سنگ دارای زمینه تیره و قهوه ای میباشد. از خصوصیات بارز آن می‌توان به وجود رگه‌های طلایی اشاره داشت که موجب شده با اصطلاح مرمریت دهبید اسپایدر نیز معرفی گردد. از برجسته ترین ویژگی های آن می‌توان به جذب پایین آب ، مقاومت بالا در مقابل سایش ، قابلیت ساب پذیری بالا و همچنین رنگ‌های منحصر به فرد آن اشاره کرد.

 

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت هابا ما تماس بگیرید.

 

نمونه های دیگر

 

پیام بگذارید

هجده + 2 =