سنگ اسلب مشکی طلایی

با فرآوری عالی مناسب جهت کار در لابی و سرویس ها و هتل ها می باشد که دارای زمینه مشکی و نوک مدادی است و معدن آن در کاشان استان اصفهان و یزد و مرکزی و محلات واقع شده است که به دلیل زیبایی هم رده سنگ های خارجی هست.
سنگ اسلب مرمريت گلدن بلك با فراوري عالي مناسب جهت كار در لابي و سرويس ها و هتل ها قيمت از ۳۵۰هزار تا ۵۵۰هزار تومان
سنگ مرمریت گلدن بلک دارای زمینه مشکی یا نوک مدادی میباشد با خط ها و شال های طلایی و گاها سفید بر روی آن که جلوه ای بسیار زیبا به سنگ مرمریت گلدن بلک می بخشد. گلدن بلک جز سنگ های تزینی محسوب میشود که معادن آن در شهر محلات واقع شده است. سنگ مرمریت گلدن بلک با توجه به رگه های زرد رنگ روی آن باید با حساسیت بیشتری جهت جلوگیری از شکسته شدن سنگ برخورد کرد. امروزه سنگ مرمریت گلدن بلک با توجه به زیبایی که دارد جز سنگهای پرمصرف میباشد. سورتهای سنگ مرمریت گلدن بلک با توجه به کم و زیاد بودن رگه های طلایی روی سنگ جداسازی میشود. سنگ مرمریت گلدن بلک در هر سایزی تولید و فرآوری میگردد. با توجه به زیبایی که سنگ مرمریت گلدن بلک دارد از ضخامت ۳-۴ سانتیمتر در مکانهایی مانند کف پله استفاده میشود.
سنگ مرمریت گلدن بلک سنگی با زمینه مشکی و گاها متمایل به قهوه ای همراه با رگه ها و خطوط طلایی، سفید و نامنظم می باشد. مرمریت گلدن بلک درابعاد تایل، اسلب و طولی فرآوری می گردد. کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک در سنگفرش نمودن کلیه فضاهای داخلی ساختمان ، نمای داخلی و سرویس های بهداشتی می باشد.
معدن سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان در استان اصفهان، شهرستان کاشان، جنب روستای برزک واقع گردیده است.
سنگ مرمریت گلدن بلک
با توجه به اینکه سنگ مرمریت گلدن بلک بدلیل زیبایی هم رده سنگ های خارجی میباشد مرمریت گلدن بلک به بهترین روش ممکن تولید و فرآوری میکند. سنگ مرمریت گلدن بلک در سایز اسلب نیز تولید میشود. سنگ مرمریت گلدن بلک با توجه به ترد بودن آن چسب و توری شده و سپس پولیش میشود. سنگ مرمریت گلدن بلک در هر سایزی با توجه به درخواست های مشتریان قابل عرضه میباشد. مرمریت گلدن بلک دارای زمینه تیره بهمراه شال و صدفی های طلایی میباشد که با توجه به کم و زیاد بودن آن سورت بندی میگردد. استفاده از سنگ مرمریت گلدن بلک با توجه ترد و شکننده بودن آن فقط در بدنه توصیه میگردد.

 

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

نمونه های دیگر

پیام بگذارید

5 × 1 =