سنگ اسلب مشکی :

نجف آباد از جمله سنگ های صادراتی و بسیار زیبایی است که از کوه های اطراف شهر نجف آباد استخراج می گردد. این نمونه سنگ جلاپذیری بالایی دارد و حالت آیینه ای به خود می گیرد . از اسلب مشکی نجف آباد در کف و دیوار داخلی به زیبایی هرچه تمام تر می توانید استفاده کنید ، یکی دیگر از موارد استفاده از این سنگ در لوازم جانبی مبلمان و میز است که محصولات فوق العاده و شیکی را به شما تحویل میدهد. مواردی که باید در مورد اسلب مشکی نجف آباد در نظر بگیرید به توضیح زیر است . 

اسلب ها در کل به صورت ورقه های خامی هستند که ابعاد مورد نظر شما را می بایست از آن برش زد. به طور مثال شما نیاز به سنگی در ابعاد 1.80 سانت در 1.80 سانت نیاز دارید. ما در کارخانه ابعاد 2.20 در 190 را در ان تایم موجود داریم پس باید از سنگ اسلبی که موجود داریم برای شما ابعادی را که نیز دارید برش بزنیم. در نتیجه برای محاسبه متر مربع سنگ شما باید با کارشناسان ما در کالا ساخت تماس بگیرید و ابعاد مورد نظرتان را سفارش دهید مگر آنکه قصد داشته باشید به صورت ورقه ای خام و بدون دور بر (دورتا دور سنگ را بریدن ) ثبت سفارش انجام دهید و در مراحل بعدی خودتان سنگ را برش بزنید. 

گزینه بعدی توجه به رنگ سنگ مشکی نجف آباد است که گرد و خاک را بیشتر نمایان میکند پس اگر براقیت و تمیزی سنگ برایتان مهم است و قصد شست و شوی همیشگی ندارید از محصول رزین ما بر روی سطح سنگ استفاده کنید تا گرد کمتری را جذب کند و همیشه درخشان و براق بماند. 

گزینه بعدی نحوه حمل این نوع از ابعاد سنگ است ، به این دلیل که این ابعاد تقریبا بزرگترین ابعادی است که سنگ را فراوری می کنیم ( برای تمام اسلب ها ) پس نحوه حمل آن متفاوت از دیگر سنگ ها می باشد و برای آنکه سنگ آسیبی نبیند می بایست آن را در پالت های چوبی قرار دهیم تا هم از لب پر شدن ان جلوگیری شود و هم از شکستن سنگ اسلب مشکی جلوگیری شود. 

اسلب نجف آباد در دو دسته بندی صادراتی وممتاز ارایه میشود.

 

نمونه های دیگر

 

پیام بگذارید

2 × 5 =